Zabawa choinkowa 2017

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w środę 18 stycznia. Uczniowie czekali na nią z wielką niecierpliwością. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Hol na piętrze wyglądał inaczej niż na co dzień, zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany był kolorowymi tkaninami, balonami, serpentynami, gwiazdami i plakatami zachęcała do szampańskiej zabawy

W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, policjantów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… Były wróżki, księżniczki, motyle, biedronki i różne inne stworki i dziwadła….Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Przy blasku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Wspaniałą oprawę muzyczną zapewnił  zespól muzyczny SILWERS.

Kulminacyjnym punktem spotkania było przybycie Świętego Mikołaja, który wszystkie dzieci obdarował paczkami i chętnie pozował do wspólnych zdjęć. Dla każdego zmęczonego trudami naszej zabawy uczestnika jak i opiekuna czekał słodki poczęstunek oraz gorące i zimne napoje.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w SP w Kisielnicy należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki. Ferie trwać będą od 23 stycznia do 5 lutego 2017 r.

Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku 🙂