„Zwierzęta wśród nas”

„Zwierzęta wśród nas”- taki temat był ostatniego już w tym roku szkolnym konkursu, w którym uczniowie naszej szkoły wzięli udział. Wysłaliśmy 12 prac wykonanych przez uczniów klas I – VI.

Praca ich została doceniona i dwie prace: Oliwii Plony oraz Julii Sakowskiej zostały nagrodzone przez Komisję. Obie prace zajęły dwa II miejsca na 142 z rożnych placówek oświatowych. Co napisano na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Piątnicy? Czytamy…

Oto wyniki konkursu plastycznego pn. „Zwierzęta wśród nas”, do którego zapraszaliśmy dzieci i młodzież z terenu powiatu łomżyńskiego (z wyłączeniem miasta Łomża) w połowie marca br.
Na konkurs wpłynęło 142 z placówek oświatowych i kulturalnych z Drozdowa, Jedwabnego, Dobrzyjałowa, Wygody, Przytuł, Podgórza, Rakowa-Bogiń, Starego Bożejewa, Śniadowa, Kisielnicy, Miastkowa oraz Zbójnej.
Po obejrzeniu wszystkich prac, Jury konkursu w składzie: P. Marzena Połomska – przewodnicząca, P. Elżbieta Gromadzka oraz P. Katarzyna Raczek-Szyjko, postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

Kategoria III – SZKOŁA PODSTAWOWA / KLASY IV-VI
1 miejsce – Maciej Lewandowski / Szkoła Podstawowa w Dobrzyjałowie
2 miejsce – Julia Sakowska / Szkoła Podstawowa w Kisielnicy
2 miejsce – Oliwia Plona / Szkoła Podstawowa w Kisielnicy
3 miejsce – Błażej Chyl / Szkoła Podstawowa w Wygodzie