XXII powiatowy Nadnarwiański Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

20 października w GOK w Piątnicy odbył się XXII powiatowy Nadnarwiański Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły przygotowani i zgłoszeni przez nauczycielkę muzyki – M. Prostek:

– II grupy wiekowej kl. I-III – Gabrysia Kołakowska

– III grupy wiekowej kl. IV-VI – Monika Sokołowska i Łukasz Sobczyński.

Jury konkursu nie mogło narzekać na brak pracy, bo obejrzało i wysłuchało aż 56 występów z udziałem 60 uczestników z placówek oświatowych i kulturalnych z terenu powiatu łomżyńskiego (SP w Jedwabnem, ZSzP w Piątnicy, SP w Drozdowie, SP w Jarnutach, SP w Dobrzyjałowie, SP w Rakowie-Boginiach, SP w Olszynach, SP w Wygodzie, SP w Kisielnicy, SP w Jeziorku, SP w Kupiskach, PG w Miastkowie, SP w Konarzycach). Ostatecznie komisja w składzie: Agnieszka Żemek – Pawczyńska – przewodnicząca, Grzegorz Sekmistrz, Małgorzata Domagała-Rogalska oraz Ryszard Kulaszewski przyznała nagrody i wyróżnienia.

7 listopada 2017 r. wyniki XXII Nadnarwiańskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej przestały być tajemnicą. Tuż po galowych występach, przewodnicząca jury p. Agnieszka Żemek-Pawczyńska, przedstawiła wszystkim gościom werdykt jurorów.

Okazało się, iż nagrody za I miejsce nie przyznano, natomiast naszemu uczniowi kl. VI – Łukaszowi Sobczyńskiemu przyznano III miejsce, a tym samym zakwalifikowano go do Regionalnej Giełdy Piosenki, gdzie 1 grudnia wystąpił w ROK w Łomży z piosenką „Kolorowy wiatr” i otrzymał wyróżnienie.

 Dziękujemy Ci wspaniały nasz uczniu i gratulujemy sukcesu, a rodzicom gratulujemy tak wspaniałego syna.