Najlepsi Uczniowie

Rok 2015/16

UCZNIOWIE KLAS IV – VI, KTÓRZY OSIĄGNĘLI ZA I SEMESTR 2015/16 NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE (średnia ocen 4,0 i powyżej)

L.P.  Nazwisko i Imię Miejsce Klasa Średnia
1. Sobczyński Łukasz I IV 5,18
2. Pulwin Wiktor II IV 4,73
3. Gosk Mateusz III V 4,64
4. Plona Roksana IV V 4,55
5. Sokołowska Karolina IV VI 4,55
6. Frąckiewicz Bartosz V V 4,45
7. Sakowska Amelia V V 4,45
8. Sejnowski Dominik VI IV 4,36
9. Staniórski Hubert VI V 4,36
10. Zaorska Milena VII VI 4,3
11. Żebrowski Mikołaj VIII IV 4,27
12. Sakowska Kinga VIII VI 4,27
13. Gosk Monika IX IV 4,18
14. Samluk Miłosz IX VI 4,18
15. Stepnowski Mateusz X V 4,09
16. Konikowski  Rafał X VI 4,09
17. Sokołowska Agnieszka XI IV 4,00
18. Weber Maciej XI VI 4,00

 Rok 2016/17

Uczniowie klas IV-VI, którzy osiągnęli za I semestr 2016/17 najwyższe wyniki w nauce (średnia ocen 4,0 i powyżej):

L.p. miejsce nazwisko i imię ucznia klasa    średnia
1. I Sobczyński Łukasz V 5,27
2. II Plona Roksana VI 4,82
3. III Gosk Mateusz VI 4,73
4. IV Mikołaj Żebrowski V 4,64
5. V Staniórski Adrian IV 4,55
6. VI Staniórski Hubert VI 4,45
7. VII Pulwin Wiktor V 4,36
8. VIII Sakowska Amelia VI 4,27
9. IX Sokołowska Agnieszka V 4,18
10. IX Frąckiewicz Bartosz VI 4,18
11. X Przestrzelska Weronika IV 4,09
12. XI Sejnowski Dominik V 4,00
13. XI Monika Gosk V 4,00
14. XI Sejnowska Kinga IV 4,00

 

 

W ROKU SZKOLNYM 2016/17

UCZNIOWIE KLAS IV-VI, KTÓRZY OSIĄGNĘLI

 NAJWYŻSZE WYNIKI W NAUCE

(średnia ocen 4,00 i powyżej)

 

L.p. Ranking szkolny Nazwisko i imię ucznia klasa Średnia ocen
1 I Sobczyński Łukasz V 5,55
2 II Plona Roksana VI 5,09
3 III Staniórski Hubert VI 4,91
4 Żebrowski Mikołaj  V 4,91
5 IV Gosk Mateusz VI 4,82
6 Staniórski Adrian IV 4,82
7 V Sakowska Amelia VI 4,64
4 Pulwin Wiktor V 4,64
9 VI Frąckiewicz Bartosz    VI 4,45
10 Sokołowska Agnieszka V 4,45
11 VII Gosk Monika    V 4,36
12 Stepnowski Mateusz VI 4,36
13 VIII Przestrzelska Weronika IV 4,27
14 IX Wiśniewska Lidia VI 4,09
15 X Sejnowska Kinga IV 4,00
16 Sejnowski Dominik V 4,00

 

Uczniowie klas IV-VI, którzy osiągnęli za I semestr 2017/18 najwyższe wyniki w nauce (średnia ocen 4,0 i powyżej):

L.p. Ranking szkolny/

miejsce

Nazwisko i imię ucznia Klasa Średnia ocen

I sem. 2017/18

1 I Sobczyński Łukasz VI 5,27
2 Sakowska Julia IV 5,27
3 II Pulwin Wiktor VI 5,00
4 Korwek Daria IV 5,00
5 III Przestrzelska Weronika V 4,55
6 IV Żebrowski Mikołaj VI 4,45
7 Sakowski Mateusz IV 4,45
8 V Staniórski Adrian V 4,36
9 Sokołowska Monika IV 4,36
10 VI Sejnowska Kinga IV 4,27
11 VII Gosk Monika VI 4,18
12 Sokołowska Agnieszka VI 4,18
13 VIII Plona Oliwia IV 4,00
14 Rakowski Adam IV 4,00