Szkolne wybory do Samorządu uczniowskiego na rok szk. 2018 – 2019

Dnia 14 września 2018 r.  przeprowadzono w naszej szkole zgodnie z zasadami demokracji wybory do Samorządu Uczniowskiego.                                                            Na liście opiekunów znajdowało się sześciu nauczycieli, na liście do Rady Samorządu startowało ośmiu uczniów.                                                                                                                Przygotowano 38 kart do głosowania dla wszystkich uczniów szkoły.                           W tajnym głosowaniu brało udział 36 uczniów, 2 nieobecne.

Komisja Skrutacyjna po podliczeniu głosów ogłosiła:                                                        – opiekunem SU – p. Karolinę Siudakiewicz     24 głosy                                                    – przewodnicząca – Julia Sakowska (ucz. kl. V)                                                                 – z-ca przewodniczącej – Oliwia Plona – (ucz. kl. V)                                                           – sekretarz – Daria Korwek – (ucz. kl. V)

Z uwagi na fakt, że p. Karolina Siudakiewicz po raz pierwszy objęła funkcję Opiekuna SU, na prośbę jej i uczniów do współpracy w roku szkolnym 2018 – 2019 poproszono byłego Opiekuna SU – p. Mariolę Prostek, która wyraziła na to zgodę.

Pani Karolinie Siudakiewicz życzymy owocnej i przyjemnej pracy.

Komisja Skrutacyjna w składzie:                                                                                    P. Pani dyrektor Ewa Ćmielewska, P Mariola Prostek, P. Urszula Kalinowska,                uczniowie: Weronika Przestrzelska, Kinga Sejnowska, Kacper Plona, Adrian Staniórski.

 

 

 

Konkursy szkolne w Szkole Podstawowej w Kisielnicy w roku szkolnym 2016/2017

Załącznik nr 4

do protokołu Rady Pedagogicznej nr 1/2016/17

 

KONKURSY SZKOLNE

organizowane w Szkole Podstawowej w Kisielnicy w roku szkolnym 2016/2017

 

 

L.p. Tematyka konkursu Termin Odpowiedzialny
1. Szkolny Konkurs czytelniczy utworów

H. Sienkiewicza

październik 2016 Agata Sokół
2. Konkurs patriotyczny

„Bóg – Honor – Ojczyzna”

listopad 2016 Mariola Prostek

Agata Sokół

Urszula Kalinowska

3. Konkurs plastyczny – ozdoby bożonarodzeniowe grudzień 2016 Mariola Prostek
4. Szkolny Konkurs Matematyczny kl. II-III  marzec 2017 Urszula Kalinowska
5. Szkolny konkurs recytatorski marzec 2017 Urszula Kalinowska, Barbara Dębowska,

Agata Sokół

6. Konkurs plastyczny – jajo wielkanocne marzec 2017 Mariola Prostek

Barbara Dębowska

7. Szkolny konkurs języka angielskiego listopad 2016; maj 2017 Emilia Plona
8. Dzień sportu czerwiec 2017 Marek Iwanowski
9. „Matematyczne igraszki” czerwiec 2017 Bogdan Szymanowski