Dzień Kobiet w naszej szkole

 

8 marca 2018 roku obchodziliśmy w naszej szkole ŚWIĘTO KOBIET.

 

Uroczystość przygotowali uczniowie kl. VI pod kierunkiem pana Bogdana Szymanowskiego. Panowie Tomasz Mizgier i Marek Iwanowski z pomocą uczennicy Moniki Gosk przygotowali dekorację. Nagłośnieniem i oprawą muzyczną zajęli się uczniowie Dominik Sejnowski i Wiktor Pulwin.

Prowadzący uroczystość Łukasz Sobczyński i Mikołaj Żebrowski złożyli wszystkim Paniom pracującym w naszej szkole i koleżankom najserdeczniejsze życzenia.

W części artystycznej chłopcy przedstawili scenki kto ma w życiu lepiej, kobieta czy mężczyzna. Bartek dawał rady swemu koledze Dominikowi kim ma w życiu zostać, by spodobać się kobiecie. Ostatecznie Dominikowi spodobał się pomysł zostania śpiącym rycerzem. Bowiem w takim fachu, każdy mężczyzna dobrze się czuje. Chłopcy Marcin i Igor „przechwalali” się jakimi to są silnymi mężczyznami i… zawsze kobiety mogą na nich liczyć. „Damskich przechwałek” mogliśmy posłuchać w piosence ,,Być kobietą” w wykonaniu Agnieszki, Łukasza oraz Mikołaja. Ponadto chłopcy zaprezentowali swój talent taneczny wykonując sambę i walca do przepięknej muzyki Andre Rieu.

W imieniu wszystkich panów życzenia Paniom i Uczennicom złożył pan Bogdan Szymanowski. Na koniec prowadzący poczęstowali wszystkich uczniów i nauczycieli słodyczami, a w pokoju nauczycielskim na Panie czekał słodki poczęstunek.