Dzień Kobiet w naszej szkole

       Dnia 9 marca 2020 roku obchodziliśmy w naszej szkole ŚWIĘTO KOBIET.

Uroczystość przygotowali uczniowie kl. IV i V pod kierunkiem pana Bogdana Szymanowskiego. Pan Marek Iwanowski wykonał dekorację natomiast P. Wojciech Żelechowski zajął się kwiatami. 

      Prowadzący uroczystość Damian Korwek i Kacper Żebrowski złożyli wszystkim Paniom pracującym w naszej szkole i koleżankom najserdeczniejsze życzenia.

      W części artystycznej chłopcy przedstawili scenki kto ma w życiu lepiej, kobieta czy mężczyzna. Kuba dawał rady swemu koledze Mateuszowi kim ma w życiu zostać by spodobać się kobiecie. Ostatecznie Mateuszowi spodobał się pomysł zostania śpiącym rycerzem. Bowiem w takim fachu, każdy mężczyzna dobrze się czuje. Chłopcy Kacper            i Damian „przechwalali” się jakimi to są silnymi mężczyznami i że zawsze kobiety mogą na nich liczyć. „Damskich przechwałek” mogliśmy posłuchać w piosence ,,Być kobietą” w wykonaniu dziewcząt: Julii Kowalewskiej, Julii Sakowskiej i Kingi Kadłubowskiej.

     W imieniu wszystkich panów życzenia Paniom i Uczennicom złożył pan Bogdan Szymanowski. Na koniec prowadzący poczęstowali wszystkich uczniów i nauczycieli słodyczami. A w pokoju nauczycielskim na Panie czekał słodki poczęstunek.